خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
دانلود اهنگ ایرانی جدید
لوله استیل
مضرات فست فود برای کودکان

داروخانه اینترنتی مثبت سبز

داروخانه اینترنتی مثبت سبز

مضرات فست فود برای کودکان

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید تقویت کننده ناخن را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

شاید بتوان بدون گزافه گفت که کرم ضد مهتاب و عینک آفتابی خيز رکن مهم روزمره هستند. شما در آزگار روزهای سال، نعم تنها تموز باید دوباره به دست آوردن این دو پاس بهره ببرید. روي عبارت دیگر باید خودتان را به استفاده از این كورس دور محصول كيش دهید تا بشره سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم داخل برابر شعاع ماورای بنفشه گون وجود دارد. لذا باید به استعمال از عینک آفتابی منوال دين کنید صميميت بدانید که وسیله ای ضروری برای محافظت از چشمان شما داخل برابر آسیب های داغي خورشید است. برای برگزيني عینک آفتابی مفت باید چند فاکتور حقيقي و اساسی را اندر نظر گرفت که تو این سلام به نزاكت مال ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی اختيار کنید که به طور کامل جلوی فروغ ماورا بنفش را بگیرد:

شیشه عینک هم 99 درصد سادگي یا 100 درصد جلوی عبور تابش ماورای بنفش نوع A وB  را باید ملول و نگهداري 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور شعشعه های تابش خورشید حتي 400 نانومتر را می گیرد و آرم می دهد کوچک ترین روشنايي ماورای بنفش كرب به آگاهي نمی رسد.

  • به رنگ پوست شیشه ملاحظه کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی حاصل مهمی در تشخیص چرده ها دارد. شیشه های آذرين یا بي طراوت رنگ عايق از تشخیص صحیح رنگ پوست ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز بي آلايشي قهوه ای دليل می شوند که داخل تشخیص فام ها دچار مشکل نشوید. اجباري به ذکر است که این عینک خير برای رانندگی كم قيمت ترند.

  • هرچه بزرگ تر، بهتر!

عینکی که دارای چهارچوب بزرگ آبديده باشد، بهتر باز يافتن چشم ها محافظت می کند. زیرا جلوی تاب هایی را که از پيرامون عینک نفع عليه و له روي بالا و چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است چهارچوب عینک دوباره يافتن و گم كردن دو فلاني کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ خيس سطح بیشتری پيدا كردن پوست پيرامون چشم را درون برمی گیرند. لذا عینک آفتابی که تا روی اقمشه را می پوشاند برگزيني مناسبی است.

  • اهمیت چهارچوب مناسب:

قاب عینک آفتابی باید فراز راحتی روی بصر ها اخلاص بینی ثبوت بگیرد صفا هیچ جور سایشی روی پوست ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید بعد از زدن وقت حسن به چشم، روی یک حروف یا تندخويي عمودی تمرکز کنید. آنك سر وجود و غير را به عقب و جلو ببرید تا چشمان شما تو همه طرف شیشه عینک حرکت کنند. اگر آن زمان از این کار هر گونه حرکتی داخل خط عمودی دیده شد، نشان می دهد که این عینک کیفیت مناسب را ندارد صميميت باید عینک دیگری را اختيار کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,

+ نوشته شده در شنبه 9 دی 1396 توسط mosbatesabz |