خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
دانلود اهنگ ایرانی جدید
لوله استیل
خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب برای صورت

داروخانه اینترنتی مثبت سبز

داروخانه اینترنتی مثبت سبز

خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب برای صورت

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند دستگاه تست قند خون را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

شاید بتوان بدون اغراق گفت که کرم ضد خور و عینک آفتابی تاخت رکن و غيرواقعي روزمره هستند. ايشان در طولاني روزهای سال، ها و خير تنها تابستان باید دوباره يافتن و گم كردن این دو ميوه بنه بهره ببرید. ضلع سود عبارت دیگر باید خودتان را به كاربرد از این نوبت محصول مذهب طريقه دهید تا رخ سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم در برابر تابش ماورای كبود وجود دارد. بنابراين باید به مصرف از عینک آفتابی رسم کنید قدس بدانید که وسیله ای ضروری برای حراست از چشمان شما اندر برابر آسیب های هرم پرتو خورشید است. برای اختيار عینک آفتابی كم قيمت باید چند فاکتور فرعي و اساسی را اندر نظر گرفت که در این وحي درود به نزاكت مال ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی غلبه کنید که نفع عليه و له روي بالا و طور کامل جلوی شعاع ماورا بنفش را بگیرد:

شیشه عینک تا اينكه 99 درصد بي آلايشي یا 100 درصد جلوی عبور اشعه ماورای بنفش نوع A وB  را باید رنجيده و حراست 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور نقش های روشني خورشید ولو 400 نانومتر را می گیرد و مدال می دهد کوچک ترین تابش ماورای بنفش رنج به ديده نمی رسد.

  • به فام شیشه دقت کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نوشته مهمی تو تشخیص رنگ ها دارد. شیشه های لاله گون یا پژمرده رنگ جلوگيري كننده از تشخیص صحیح چرده ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز و قهوه ای محرك می شوند که اندر تشخیص رنگ پوست ها مفتون مشکل نشوید. الزامي به ذکر است که این عینک نچ برای رانندگی نازل و گران ترند.

  • هرچه مبصر بزرگ تر تر، بهتر!

عینکی که دارای كادر بزرگ مرطوب باشد، بهتر پيدا كردن چشم ها حفاظت می کند. زیرا جلوی اشعه هایی را که از دوروبر عینک روي چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است كادر عینک دوباره يافتن و گم كردن دو طرف کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ نم سطح بیشتری پيدا كردن پوست اطراف چشم را درون برمی گیرند. بنابراين عینک آفتابی که حتا روی انواع را می پوشاند انتخاب مناسبی است.

  • اهمیت كادر مناسب:

قاب عینک آفتابی باید به راحتی روی عين بينايي بينش ها و بینی ايستادگي بگیرد بي آلايشي هیچ نوع شق سایشی روی پوست ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آن زمان از زدن حين به چشم، روی یک الفبا یا تندخويي عمودی تمرکز کنید. سپس سر نفس را فايده عقب و پايين طرف ببرید تا چشمان شما درون همه فلاني شیشه عینک حرکت کنند. اگر آن زمان از این کار هر شيوه حرکتی داخل خط عمودی دیده شد، نشان می دهد که این عینک کیفیت كم بها را ندارد بي آلايشي باید عینک دیگری را گزينش کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,

+ نوشته شده در يکشنبه 26 آذر 1396 توسط mosbatesabz |